Hay Day

Hay Day 1.24.86

Stwórz swoją farmę marzeń we wciągającej grze na iPhone'a

Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy farmer, bez wychodzenia z domu, to koniecznie sprawdź Hay Day na iPhone'a. Ta darmowa gra zyskała ogromną popularność i to całkowicie zasłużenie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Dobra grafika
  • Rozbudowana rozgrywka
  • Nieinwazyjny system opłat wewnętrznych

Wady

  • Lepiej grać na urządzeniach z większym ekranem
  • Okolicznoście problemy z połączeniem z serwerami

Doskonały
9

Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy farmer, bez wychodzenia z domu, to koniecznie sprawdź Hay Day na iPhone'a. Ta darmowa gra zyskała ogromną popularność i to całkowicie zasłużenie.

Ile za to jabłko?

Hay Day to nie symulator farmy, a prosta i wciągają gra na iOSa, od której trudno się oderwać. Twoim zadaniem jest prowadzenie wzorcowej farmy. Oznacza to konieczność zasiewania pól, stawiania budynków czy dbania o zwierzęta gospodarcze. Każdy budynek ma swoje zastosowanie. W mleczarni z zebranego mleka produkujesz sery, śmietanę czy masło. Te z kolei posłużą Ci do pieczenia ciast czy wytwarzania lodów.

W Hay Day w ten sposób wyprodukowane dobra można sprzedawać innym użytkownikom, zbierając monety oraz punkty doświadczenia. Kolejne poziomy to nowe budynki, zwierzęta i rośliny, które można wykorzystać w tworzeniu swojej farmy marzeń. W grze można także łowić ryby czy zaopatrywać statek w pożądane produkty.

Jeżeli czegoś Ci brakuje, zawsze możesz sprawdzić gazetę z ogłoszeniami, w której inni gracze zamieszczają swoje oferty sprzedaży. Hay Day umożliwia również zakładanie sąsiedztw, a więc 20-osobowych grup graczy, którzy mogą komunikować się ze sobą za pomocą specjalnego czatu. A to tylko niektóre opcje, jakie daje rozgrywka.

Stwórz swoją farmę marzeń

Sterowanie w Hay Day jest bardzo proste. Interfejs został zaprojektowany bardzo ergonomicznie, ułatwiając korzystanie z najważniejszych funkcji gry. Warto jednak wspomnieć, że na mniejszych ekranach, gra z czasem staje się mniej czytelna, a to przez rosnącą nam w oczach farmę.

Kolorowo i wesoło

Grafika w Hay Day stanowi kolejny atut gry. Choć może nie jest to szczyt osiągnięć branży gier komputerowych, to wszystkie elementy i postacie są dopracowane i kolorowe. Twórcy Hay Day przykładają również uwagę do takich szczegółów, jak chociażby zmiania pór roku czy specjalne ubranka dla zwierząt zwiastujące konkretne święta.

Nic, tylko zostać farmerem

Hay Day to niezwykle wciągająca gra. Akcja nie toczy się zbyt wartko, ale stanowi to atut, a nie wadę tego tytułu. Docenić należy również fakt, że gra nie wymaga ciągłej uwagi. Można zostawić swoją farmę na całe tygodnie i nic jej się nie stanie. Również istniejący system wewnętrznych opłat nie jest nachalny i można grać w Hay Day bez wydawania pieniędzy.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Iphone

Więcej
Hay Day

Download

Hay Day 1.24.86

Opinie użytkowników o Hay Day